Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vyjádřete svůj názor

Budeme rádi za Vaše názory ...

Uvítáme Vaše reakce na naše služby....

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dort "lesácký" 70

(Monika Bucharová, 22. 9. 2017 12:12)

Milá paní Pínová, obrovské díly:-) Dort od Vás byl opět naprosto dokonalý!!! Vzhledem k tomu, že Vaše úžasné ruce už trošku známe, čekali jsme parádní výkon, ale absolutně jste nám vyrazila dech:-)) Ta propracovanost jednotlivých detailů nás všechny doslova ohromila. Mám pocit, že z oslavy dědečka máme všichni nejvíc fotek právě dortu o Vás;-) A že byl dort chuťově vynikající je u Vás samozřejmostí. Ještě možná pár slov k ceně dortu....vezmeme-li v úvahu čas strávený nad vytvořením takové dokonalosti a nutnou dávku talentu, tak se nám cena za dort zdá velmi příznivá. Ještě jednou mooooooc děkujeme:o)
Monika Bucharová s rodinou

Re: Dort "lesácký" 70

(Pínová, 25. 9. 2017 7:19)

Veliké díky za Vás i Vaše slova

Zklamání

(Hana ŠÍNOVÁ, 19. 3. 2017 17:33)

Dobrý den. V sobotu si dcera od Vás převzala dort k padesátinám. Byla to fotbalová podprsenka. Dort vypadal prekrásně. Chutí nepřekvapil. Ale co mne zarazilo, byla nehorázná cena. Snad by bylo lepší se domluvit na ceně předem, než mít na stránkách ceníku jednu větu o polovině ceny.

Re: Zklamání

(Dorty od srdce, 19. 3. 2017 17:49)

Milá paní Šínová, je mi líto, že Vás naše služby zklamaly. Na ceně se samozřejmě domluvit lze, pokud to zákazníka zajímá. Neříkám, že by to někoho nezajímalo, ale ne vždy se na všechny otázky při domlouvání mailem či po telefonu dostaneme, proto preferujeme osobní konzultaci. Je daleko více času na otázky i odpovědi. Vaše dcera se o předběžnou cenu myslím přímo nezajímala. Na stránkách u ceníku je sice napsáno, že přijímáme zálohu minimálně ve výši poloviny ceny zakázky, ale i ta je vždy orientační. Navic, pokud se zákazník pravidelně vrací a je důvěra na obou stranách, je záloha nižší, nebo není vůbec, není to tedy pravidlo.....Neděláme dorty podle šablony, nedokážeme vždy cenu odhadnout přesně, navic u typu dortů, které jsme ještě nedělali, tedy podle obrázku, je to o to těžší. Mrzí mne Vaše negativní zkušenost. Pínová

Dort BMW M

(Monika Bucharová , 21. 11. 2016 10:17)

Milá paní Pínová, velice Vám děkujeme za naprosto úžasný dort:-)) Dokonce Vámi vymodelovaný klíček byl od originálu k nerozeznání! Chutnal opravdu báječně, jen říznout do něj a ničit tu dokonalost bylo těžké;-)
Ještě jednou veliké DÍKY:o)
Monika Bucharová s rodinou

Poděkování

(Lívia Melicharová, 21. 8. 2015 13:37)

Dobrý den,
ráda bych poděkovala za naposto dokonalý dortík Mopse.
Opravdu dort předčil mé očekávání. Dcera byla nadšená, téměř nám ho bylo líto sníst :-)
Jak nádherně vypadal, tak taky chutnal.
Dokonalý dort, jste prostě nejlepší.
Děkuji moc Lívie Melicharová a spol :-)

Poděkování

(Lenka Trávníčková (Sauerová), 1. 6. 2015 20:48)

Dobrý den, chceme moc poděkovat paní Pínové za úžasný svatební dort, který předčil naše očekávání. Byli jsme nadšení, jak jste si neuvěřitelně poradila s naším bláznivým nápadem :-) Zkrátka byl dort naprosto dokonalý jak vzhledem, tak chutí. Moooc děkujeme Lenka a Jirka Trávníčkovi

New Jersey

(Dagmar Tomášková, 19. 12. 2014 12:28)

Dobrý den, paní Martino. Jak jsem slíbila, že podám zprávu o vašem vánočním cukroví-činím tak. Let cukroví přestálo bez úhony, ale poté co se dostalo do rukou dcery, nemělo sebemenší šanci se zachránit :-). Z celého množství zůstala krabice a tuším, že i ta do štědrého dne zařve... Nejprve se jen ochutnávalo a pak se pusa plnila jedním kouskem za druhým se slovy, že je to božská mana. Ještě jednou moc děkuji a už mám pro vás dalšího zákazníka, ale zajedu až přiletím zpět. Nyní vám popřeji krásné a klidné vánoční dny a skvělou oslavu příchodu nového roku 2015

Re: New Jersey

(Dorty od srdce, 19. 12. 2014 12:37)

Dobrý den, jsme moc rády, že naše práce chutná i "za devatero horami a devatero řekami"
I Vám přejeme krásné Vánoce a spokojený Nový rok 2015.
Děkujeme za krásný komentář a těšíme se na další objednávky :)
Markéta a Martina

Úžasná Amerika :-)

( Eva Hanáčková, 23. 3. 2014 9:15)

Chtěla bych opět poděkovat paní Pínové za ÚŽASNÝ , KRÁSNÝ a hlavně VÝBORNÝ dort pro mou dceru, která miluje Ameriku a dort maximálně splnil až předčil naše představy..Jste tak šikovná, opravdu se skláním a již více jak rok jste naší domácí cukrářkou :-D..za 3týdny jsme u Vás zase :-)..Vždy splníte naše někdy až v mé hlavě nesplnitelné přání. MOOOC DĚKUJEME :-)..s pozdravem Hanáčková Eva.

Re: Úžasná Amerika :-)

(Dorty od srdce- M. Pínová, 23. 10. 2014 14:01)

Mockrát děkujeme a těšíme se na Vás :)

dort vlajky

(Marcela Veselá, 27. 7. 2014 1:39)

Děkuji za vynikající dort a zákusky. Určitě vaše služby ještě využiji......děláte to dobře a fandím vám.

Re: dort vlajky

(Dorty od srdce- M. Pínová, 23. 10. 2014 14:00)

Moc děkujeme :)

Pochvala za dokonalou práci

(Denisa Janečková, 27. 1. 2014 10:38)

Nedávno jsem využila služeb a hlavně umu paní Pínové, kdy jsem jí zadala nelehký úkol při stvoření dortu k 50. narozeníinám mého manžela dle mé bujné fantazie. Ač jsem si zprvu myslela, že to, co jsem si vymyslela, nemůže nikdo zvládnout, p. Pínová mou představu přenesla v realitu dokonale. Dort s názvem "Masakr na horách" všechny doslova uchvátil, bylo stále nač koukat, stále na něm co objevovat. Jen nám všem bylo líto do něj říznout.
Paní Pínová je jednička ve svém oboru a všem ji vřele doporučuji.
Vám, milá paní cukrářko, přeji mnoho spokojených zákazníků a ať Vám vždy jde dílo od ruky tak, jako nyní. Ve Vašem případě si však mysliím, že budete stále dokonalejší a dokonalejší!!
S velkým díkem Vás zdraví Denisa Janečková

Re: Pochvala za dokonalou práci

(Dorty od srdce- M. Pínová, 27. 1. 2014 12:05)

Moc děkujeme za krásnou pochvalu. Bylo nám ctí. :)

pochvala pred nastoupenou jednltkou

(Pavlina, 29. 12. 2013 17:34)

Timto bych chtela vyjadrit velky dik moc sikovne a mile pani cukrarce Markete.
Objednala jsem si na 25.12. manzelovy k jeho 45narozeninam dortik v podobe oblibene pocitacove hry WORLDofTANKS, kterou on sam moc rad vasnive hraje.Dortem byl moc mile prekvapeny a byla udelena pochvala pred nastoupenou rodinou jednotkou,pro vyse jmenovanou.marcipanova cast se schovava na pamatku;)
Prejeme Vam hodne dalsich spokojenych zakazniku, hodne zdravi a stesti do noveho roku 2014;);)

Re: pochvala pred nastoupenou jednltkou

(Dorty od srdce, 29. 12. 2013 18:35)

Moc děkujeme :)

Uctivá poklona

(Anna Řeháčková, 3. 6. 2013 9:42)

Milá Markétko.....jsi velmi šikovná holka, to je všeobecně známo. Posunuješ výrobu dortů někam, kam koukáme při sledování zahraničních dokumentů a soutěží s výrobou dortů a jiných dobrot. Dívala jsem se ti nekolikrát na ruce.jsou uplně normální, ale umí dělat fantastické věci.jsi sochařka. Umělkyně. Já prostě zírám. Jsi profík a já ti přeju, aby co nejvíce zákazníků řekli po otevření krabice..WAW!!!!!

Re: Uctivá poklona

(Markéta, 3. 6. 2013 9:54)

Mám tě ráda Anka :) Také ti přeji hodně spokojených zákazníků.