Reference

Klára

Dobry den pani Pinova, Dort byl bozsky a i vyborny chutove,vsichni obdivovali ty kvety,jste proste nejlepsi. A nejenom ty kvety a dort,ale i zakusky a kolacky. Jsem moc rada,ze jste sladke na svatbu delaly zrovna vy.


Petra

Do teď byl největším a nejlepším Tobíkovým dárkem v životě dort s mimoněma od tety Markéty, takže mu asi zůstaneš v srdci do dospělosti...


Jiřinka

Tedy vy jste kouzelnice!!!! Moc děkujeme! Všechny hračky šli stranou a děti sedí nad dortem a hrají si s nim...


Šarlota

chtěli jsme Vám ještě jednou moc poděkovat! Fotky jsme dávaly dohromady strašně dlouho, neměli jsme oficiálního fotografa, prostě fotili všichni a pak z toho vznikla nějaká směs fotek viz příloha. :-) DORT neskutečně výborný! Kousek máme schovaný v mrazáku na výročí. Čoko pěny, opět výborné a Panna Cotty? Bestseller! Ještě jednou moc děkujeme a ať se Vám daří! P.S. Panna Cotty jsme objednávali i na narozeniny, opět VÝBORNÉ ;-)


p. Věra

Dobrý den paní Pínová. Chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za svatební dort, který jste mi vyrobila a nakonec i doručila až do Prahy. Dort byl krásný, všem se moc líbil a ještě ke všemu byl vynikající.


Irena

Dobrý den paní Pínová, teprve dnes se dostávám k tomu, abych vám ještě jednou vyjádřila dík a obdiv nad Vámi stvořeným narozeninovým dortem. Hned po té, co jsme si na něm nesmírně pochutnali, jsme odjeli na dovolenou, ale hluboký zážitek v nás všech zůstal. Muff na gramofonu sklidil obrovský úspěch nejen v podobě 3D, ale i teď při předvádění fotek všem známým. Užily si oči i chuťové buňky. Moc Vám děkuji a přeji úspěch v dalším podnikání.


Martin

Dobrý večer, chtěl jsem Vás jen informovat, že "horolezecký dort" měl velký úspěch. Takže tímto ještě jednou moc děkuji za energii a tvořivost, kterou jste dortu věnovala. Přeji pevné nervy a hodně energie do dalšího podnikání ..... máte úspěchy a tudíž Vaše podnikání má smysl. Vaše dorty umějí udělat radost, co více si přát ? Tak se držte ...


Monika

Velice Vás zdravím paní Pínová, děkujeme mnohokrát za úžasný, báječný, dokonalý, vynikající "Lesácký" dort :o) Jste skutečně umělkyně.......bylo nádherné, jak všem včetně personálu restaurace, když jsme dort oslavenci přinesli, "spadla brada" ;-) A následovalo hromadné focení.....všichni vyndali své mobily a k dortu nebylo možné se dostat:-)) Dědeček byl překvapený a pyšný, že dort je vlastně jeho! Takže jednou větou: Všichni se hluboce skláníme před Vaším umem! A jak jsem slíbila, posílám pár fotek včetně dortu BMW našeho syna. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vám jen samé spokojené a vděčné zákazníky....:-D S přáním hezkého dne


Lenka

Moc děkujeme za svatební dort právě od vás. Nadchnul nejen nás, ale i naše hosty... Přejeme vám spousty spokojených zákazníku a už teď se těšíme na další příležitost kdy si od vás objedname další dort


Hanka

Objednala jsem si u paní Pínové narozeninový dort na přání. Byla jsem velice spokojená s komunikací ohledně objednání dortu a jeho představě. Dort naprosto předčil má očekávání. Naprosto propracovaný do detailů a chuťově výborný. Určitě doporučuji!


Tomáš

Profesionální přístup a úžasný výsledek. Dorty, zákusky prostě lahoda.


Michela

Moc děkujeme za luxusní svatební dort a ostatní dobroty na svatbu. Vše vypadalo naprosto dokonale a chutnalo ještě lépe!


Edita

Již to bude nějaký ten rok, co naší velké rodině chystají ty božské dorty. Děkuji jménem nás všech co se u nich olizujeme a pereme o poslední kousek! Oči jí první... tak to by jsme měli být sytí už při pohledu na tu nádheru. Ale naše chuťové buňky přeci nemůžeme ošidit o tu slast. PS: minizákusky a koláčky = další luxus. Děkujeme moc.


Vlasta a Petr

Všem doporučuji !!! Děvčata jsou šikovné , krásné dortíky a všechny jejich výrobky až oči přechází , nevíte v tu chvíli do čeho by jste se dřív zakously. Velká spokojenost.