Informace

Ceny dortů

Ceny dortů jsou individuální. Vždy záleží na velikosti jednotlivých dortů, jejich složení a především na náročnosti modelování či jiného zdobení.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Pokud nemáte svou představu úplně jasnou, ale třeba jen nápad... myšlenku... rádi Vám se složením i podobou dortu, či jiné sladkosti poradíme.

Doprava

Dopravu nezajišťujeme. Transportujte pouze ve vodorovné poloze, v chladu. Neopatrné zacházení při přepravě může změnit vzhled dortů či zákusků, nebereme tímto za vzniklé škody odpovědnost.

Vyzvedávání zakázek

Zakázky jsou k vyzvednutí v provozovně. Ve všední dny pouze po 15 hodině, ve dnech volna a o víkendech pak individuálně dle dohody. Vždy však po předchozí domluvě.

Skladování

Cukrářské výrobky skladujte v suchu a chladu při teplotě do 8°C, odděleně od dalších surovin či výrobků. Nemrazte. Doporučujeme spotřebovat do 24 hodin od převzetí.

Alergeny

Seznam alergenů přiložím k Vaší objednávce na vyžádání.

Příjem objednávek

Objednávky přijímáme max 14 dní předem. Zálohu zasílejte po domluvě, platba musí být připsána na náš účet maximálně do pěti pracovních dní před termínem vyzvednutí. V jiném případě Vám termín nezarezervujeme a zakázku nezhotovíme.