Informace

DŮLEŽITÉ! 

Pokud máte zájem o sladké od nás, více informací bychom si sdělili na předem sjednané schůzce.

Konzultace, dle obsazenosti, domlouváme pouze na soboty od 8 - 13 hodin

Vyhrazený čas na schůzku je 50 minut, prosím tedy o dodržení domluveného času.

Není možné překrývat domluvené návštěvy. Děkuji za pochopení. 

Konzultace na provozovně pouze po předchozí domluvě !!!!!!!!

Nebo telefonicky na čísle 605 476 385 ve všední dny od 9 – 16 hod.

Po konzultaci Vám rádi pošleme kalkulaci na vámi vybrané výrobky a v případě zájmu o naše služby je, po složení dohodnuté zálohy, termín rezervován. (Pokud je ještě volný)

Dopravu nezajišťujeme, dort si musíte vyzvednout v provozovně, nejlépe v den svatby, časově se přizpůsobíme Vašim potřebám.

Ceny dortů se pohybují od 100 Kč / porce, v závislosti na složení, dohotovení a náročnosti zdobení.

Pro bližší odhad ceny a případnou objednávku potřebuji odpovědi na tyto otázky...

1.            Termín, čas vyzvednutí, jméno, kontakt

2.            Velikost dortu – počet porcí

3.            Složení dortu – korpus, krém, ovoce …

4.            Dohotovení dortu – potahovací hmota, krém, čokoláda …

5.            Zdobení – ovoce, modelování, barevné kombinace, číslo, nápis, svíčky ...

Ideální je, poslat na mail obrázky vybraného dortu, nebo i více dortů, kde se vám líbí styl, barva, ozdoby...

Na základě těchto informací Vám budu schopna více přiblížit cenu.

Děkuji za pochopení.

 

Ceny dortů

Ceny dortů jsou individuální. Vždy záleží na velikosti jednotlivých dortů, jejich složení a především na náročnosti modelování či jiného zdobení.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Pokud nemáte svou představu úplně jasnou, ale třeba jen nápad... myšlenku... rádi Vám se složením i podobou dortu, či jiné sladkosti poradíme.

Doprava

Dopravu nezajišťujeme. Transportujte pouze ve vodorovné poloze, v chladu. Neopatrné zacházení při přepravě může změnit vzhled dortů či zákusků, nebereme tímto za vzniklé škody odpovědnost.

Vyzvedávání zakázek

Zakázky jsou k vyzvednutí v provozovně. Vždy však po předchozí domluvě.

Skladování

Cukrářské výrobky skladujte v suchu a chladu při teplotě do 8°C, odděleně od dalších surovin či výrobků. Nemrazte. Doporučujeme spotřebovat do 24 hodin od převzetí.

Alergeny

Seznam alergenů přiložím k Vaší objednávce na vyžádání.

Příjem objednávek

Objednávky přijímáme max 14 dní předem. Zálohu zasílejte po domluvě, platba musí být připsána na náš účet maximálně do pěti pracovních dní před termínem vyzvednutí. V jiném případě Vám termín nezarezervujeme a zakázku nezhotovíme.

 

Všeobecné obchodní podmínky platné pro zakázkovou výrobu Dorty od srdce

1. Všeobecné

Níže uvedené podmínky platí v aktuálně platném znění také pro všechny budoucí smlouvy – přijaté objednávky - se Zakázkovou výrobou Dorty od srdce, se sídlem Příbram, Ke Skalám 527. IČ 01211943 (dále jen dodavatel) a to výlučně. Vedlejší ujednání budou učiněna pouze písemně.

2. Změny

Vyhrazujeme si právo provádět přiměřené změny výrobků, které slouží výlučně ke zlepšení výrobků, a to i bez předchozího oznámení. Z výrobních, velikostních i technologických důvodů mohou objednané výrobky vykazovat ve srovnání s dodanou předlohou jisté odchylky.

3. Ceny

Všechny ceny jsou uvedené v českých korunách. Řídí se aktuálním orientačním ceníkem a hrubým odhadem na přání zákazníka. Pro zakázkovou výrobu platí výlučně ceny orientační a specifické dle velikosti a náročnosti jednotlivé zakázky.

4. Uzavření smlouvy / odstoupení od smlouvy

Smlouva se považuje za uzavřenou po písemném nebo ústním potvrzení objednávky ze strany dodavatele. Pokud je pro výrobu požadována záloha, považuje se objednávka za potvrzenou dnem složení zálohové platby na účet dodavatele, nebo osobním předání proti potvrzení o přijetí zálohové platby. Dodavatel si vyhrazuje právo kdykoliv zastavit výrobu z důvodu nesložené zálohové platby nebo požadovat zaplacení předem, pokud se mezi uzavřením smlouvy a poskytnutím služby vyskytnou důvodné pochybnosti o solventnosti zákazníka, nebo dojde k prodlení s platbou splatných faktur. Běžná zakázka – objednávka je závazná po složení zálohové platby. Výši zálohy určuje dodavatel. Zrušení zakázky nejpozději 3 týdny před dohodnutým termínem - vrácení celé zálohové platby Zrušení zakázky nejpozději 2 týdny před dohodnutým termínem - storno poplatek 50% ze složené zálohové platby. Zrušení zakázky méně než dva týdny před dohodnutým termínem - zálohová platba propadá v plné výši Svatba/ nebo zakázka větších rozměrů – objednávka je závazná po složení zálohové platby. Výši zálohy určuje dodavatel. Zrušení zakázky nejpozději 3 měsíce před dohodnutým termínem - vrácení celé zálohové platby Zrušení zakázky nejpozději 2 měsíce před dohodnutým termínem - storno poplatek 50% ze složené zálohové platby. Zrušení zakázky méně než dva měsíce před dohodnutým termínem - zálohová platba propadá v plné výši

5. Právo na vrácení zboží

Zboží vyrobené na zakázku nelze vrátit, lze je reklamovat z důvodu výrobních vad. Ne však z důvodu nesprávného skladování či dopravy.

6. Výhrada vlastnického práva

Veškeré zboží zůstává majetkem dodavatele až do úplného zaplacení.

7. Právo na prezentaci

Dodavatel má právo použít fotografie výrobků k prezentaci a reklamě tak, aby nebylo poškozeno dobré jméno odběratele.

8. Smluvní pokuta

Pokud není sjednáno jinak, je splatnost faktur 10 dnů od data vydání. Odběratel, odebráním zboží přijímá závazek smluvní pokuty ve výši 1% za každý den prodlení u těch nedoplatků, u kterých nedojde k plnění ani na základě upomínky.

9. Ochrana dat

Zakázková výroba Dorty od srdce jako správce osobních údajů (dále již jen „správce“) v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (General Data Protection Regulation – GDPR) EU, účinného od 25. 5. 2018 informuje o základních zásadách a principech na základě kterých zpracovává osobní údaje. Osobní údaje správce zpracovává pouze po nezbytnou dobu. Svá práva vůči správci uplatňujte cestou pověřence pro ochranu osobních údajů:

písemně:
Dorty od srdce
Markéta Pínová
Ke Skalám 527
26101 Příbram

mailem:
info@dortyodsrdce.cz

Obchodní podmínky vstupují v platnost dne 1. 11. 2018